3D MİMARİ MODELLEME

5 Mayıs 2018 by admin in Blog 0 comments
3D MİMARİ MODELLEME

istanbul mimari görselleştirme
istanbul mimari görselleştirme için kullanılan programlar ayrıca 3D Mimari Modellemede de kullanılıyor. Bunların yanı sıra ayrıca animasyon bile yapabilirsiniz. Sadece mimarlar için değil, grafikerler de bu programları kullandıkları için birçok alanda güzel projelere imza atabilirsiniz. Ayrıca sitemizden istanbul mimari görselleştirme ve 3D Mimari Modelleme gibi konulara ulaşabilirsiniz. Peki, 3D animasyon nasıl yapılır? İndirdiğiniz programlar hakkında eğer hiçbir şey bilmiyorsanız dersleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Bu programlar ile basit ara yüzlü olanları seçerek, hazır karakter ve objeleri olan programları indirerek başlarsanız sizler için daha kolay olacaktır.

Örneğin, Unity, 3D Max, gibi birçok programlar ücretsiz ve Pro şeklinde internetlerde mevcuttur. Bunları indirdikten sonra aklınızda bir kurgu oluşturmalısınız. Mesela kısa bir animasyon film. Bir veya birden fazla karakter, arka plan olarak ağaç, ev vs. eklersiniz. Bunların hepsini çizmenize bile gerek yok hepsi hazır olduğu için sizlere özellikle yeni başlayanlar için kolaylık olsun diye tasarımcılar sizler için tasarlayıp derlemiştir.

Sizlere önerim Pivot programını kurun. Pivot programı Stick Man tarzında çöp adamlar ile animasyon yapabileceğiniz bir programdır. Arayüzü ve tasarımı çok basit ve kolayca kullanıp öğrenebileceğiniz bir programdır, herhangi bir kod vs. girmenize bile gerek yoktur. Sadece çubuk adamları ile eğlenebileceğiniz bu program sizin içinizdeki şevki artıracak ve 3D alanında daha fazla öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu sayede ilk basamağı geçtiğiniz de Unity 3D programına geçebilir, daha gerçekçi animasyonlarınızı, filmlerinizi hatta oyunlarınızı kurgulayabilir ve yapabilirsiniz.

 

3d görselleştirme

üsküdar salacak 3d modelleme

üsküdar görselleştirme

üsküdar salacak teras 3d modelleme

3d konut cephe görselleştirme

3d konut cephe modelleme

mimari görselleştirm

mimari modelleme

Back to Top Call Now ButtonBize Ulaşın Call Now ButtonBize Ulaşın